2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
Wiek 12-16 Dziecko
-
+
wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Restauracja

Zapraszamy do naszej nowo otwartej restauracji Thai Baron, gdzie można rozkoszować się bogactwem smaku i aromatu kuchni tajskiej.Dzięki intensywnym aromatom i pikantnym smakom, tajskie jedzene znane jest na całym świecie. Różnorodność tajskiej kuchni jest tak ogromna, że przygotowana przez nas lista potraw stanowi jedynie krótkie wprowadzenie do tej niezwykłej kuchni azjatyckiej.

 

Jeśli pragniecie Państwo jeszcze bardziej rodzinnej atmosfery zapraszamy do naszej "Małej Salki" mogącej pomieścić jedynie wąskie grono 10 uczestników.
Aby zaspokoić różne gusta, przyzwyczajenia i oczekiwania naszych Gości zapraszamy do Karczmy, w której oferujemy szeroki wybór alkoholi oraz napoi bezalkoholowych.

Śniadania

Od tego, jak zaczniemy dzień, zależeć będzie, czy zaliczymy go do udanych. Dlatego tak istotne jest śniadanie - to chyba najważniejszy posiłek dnia, który daje nam energę na realizację planów. Stąd też nasza troska o urozmaicenie dań oraz najwyższej jakości obsługę.

Śniadania podawane są w naszej restauracji w godzinach od 7:00 do 10:00,gdzie unosi się zapach świeżej porannej kawy, herbaty i świeżego chrupiącego pieczywa.Uczta przy suto zastawionym stole różnymi rodzajami wędlin, serów, nabiału, warzyw, owoców i słodkości napełni Państwa energią na cały dzień.

Świadczymy usługi dla średnich i małych przedsiębiorstw oraz urzędów. Wiemy i rozumiemy jak ważny jest wizerunek naszych Klientów i biznesowy sukces. Dlatego kreując i realizując przyjęcie dbamy o najmniejsze szczegóły.

MAŁA SALKA

Jeśli pragniecie Państwo jeszcze bardziej rodzinnej atmosfery zapraszamy do naszej "Małej Salki" mogącej pomieścić jedynie wąskie grono 10 uczestników. Rustykalne wnętrza oraz miękkie tkaniny pozwalają na ucieczkę od zgiełku miasta, zachęcając do odbycia niespiesznego lunchu czy też romantycznej kolacji w nastrojowym świetle. 

Karczma

To wyjątkowe miejsce spotkań dla miłośników regionalnego piwa, whisky ,brandy.. Stare belki, cegły, klimatyczne światło, świece zapewniającą kameralną atmosferę salonu. W klimacie  klubu dla dżentelmenów podróżni z całego świata od razu poczują się mile widziani. Wykwintne smaki podkreślają i pogłębiają aromat każdego trunku, wydobywając jego wyjątkowy charakter..

Mapa

Zobacz jak do nas dojechać

Jak Dojechać
design by : Rentlab.pl  /  booking by : HOTRES.pl