2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
Wiek 12-16 Dziecko
-
+
wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Restauracja

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę restauracyjną mogącą pomieścić 30 osób, gdzie domeną są dania kuchni polskiej. W gustownie zaprojektowanych wnętrzach spędzicie Państwo miłe chwile doświadczając naszych smacznych dań.

Oferujemy nie tylko doskonałe śniadania i obiady, lecz także romantyczne kolacje przy świecach czy aranżacje na specjalne okazje.Naszą siłę czerpiemy z doświadczenia, wiedzy, kreatywności i zaangażowania. Dodatkowo zaplecze gastronomiczne, którym dysponujemy oraz profesjonalna obsługa pozwalają zrealizować każdą uroczystość na najwyższym poziomie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, doradzamy rozwiązania, jesteśmy elastyczni i konkurencyjni cenowo. Wiemy jak ważne jest aby życzenie Klienta było zrealizowane na najwyższym poziomie.

Jeśli pragniecie Państwo jeszcze bardziej rodzinnej atmosfery zapraszamy do naszej "Małej Salki" mogącej pomieścić jedynie wąskie grono 10 uczestników.
Aby zaspokoić różne gusta, przyzwyczajenia i oczekiwania naszych Gości zapraszamy do Karczmy, w której oferujemy szeroki wybór alkoholi oraz napoi bezalkoholowych.

Śniadania

Od tego, jak zaczniemy dzień, zależeć będzie, czy zaliczymy go do udanych. Dlatego tak istotne jest śniadanie - to chyba najważniejszy posiłek dnia, który daje nam energę na realizację planów. Stąd też nasza troska o urozmaicenie dań oraz najwyższej jakości obsługę.

Śniadania podawane są w naszej restauracji w godzinach od 7:00 do 10:00,gdzie unosi się zapach świeżej porannej kawy, herbaty i świeżego chrupiącego pieczywa.Uczta przy suto zastawionym stole różnymi rodzajami wędlin, serów, nabiału, warzyw, owoców i słodkości napełni Państwa energią na cały dzień.

Świadczymy usługi dla średnich i małych przedsiębiorstw oraz urzędów. Wiemy i rozumiemy jak ważny jest wizerunek naszych Klientów i biznesowy sukces. Dlatego kreując i realizując przyjęcie dbamy o najmniejsze szczegóły.

MAŁA SALKA

Jeśli pragniecie Państwo jeszcze bardziej rodzinnej atmosfery zapraszamy do naszej "Małej Salki" mogącej pomieścić jedynie wąskie grono 10 uczestników. Rustykalne wnętrza oraz miękkie tkaniny pozwalają na ucieczkę od zgiełku miasta, zachęcając do odbycia niespiesznego lunchu czy też romantycznej kolacji w nastrojowym świetle. 

Karczma

To wyjątkowe miejsce spotkań dla miłośników regionalnego piwa, whisky ,brandy.. Stare belki, cegły, klimatyczne światło, świece zapewniającą kameralną atmosferę salonu. W klimacie  klubu dla dżentelmenów podróżni z całego świata od razu poczują się mile widziani. Wykwintne smaki podkreślają i pogłębiają aromat każdego trunku, wydobywając jego wyjątkowy charakter..

Mapa

Zobacz jak do nas dojechać

Jak Dojechać
design by : Rentlab.pl  /  booking by : HOTRES.pl