Restauracja

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę restauracyjną mogącą pomieścić 30 osób, gdzie domeną są dania kuchni polskiej. W gustownie zaprojektowanych wnętrzach spędzicie Państwo miłe chwile doświadczając naszych smacznych dań.

Oferujemy nie tylko doskonałe śniadania i obiady, lecz także romantyczne kolacje przy świecach czy aranżacje na specjalne okazje.

View the embedded image gallery online at:
http://hotelbaron.pl/pl/restauracja#sigFreeIdbe738d310e

Śniadania

Od tego, jak zaczniemy dzień, zależeć będzie, czy zaliczymy go do udanych. Dlatego tak istotne jest śniadanie - to chyba najważniejszy posiłek dnia, który daje nam energę na realizację planów. Stąd też nasza troska o urozmaicenie dań oraz najwyższej jakości obsługę.

Śniadania podawane są w naszej restauracji w godzinach od 7:00 do 10:00,gdzie unosi się zapach świeżej porannej kawy, herbaty i świeżego chrupiącego pieczywa.

Uczta przy suto zastawionym stole różnymi rodzajami wędlin, serów, nabiału, warzyw, owoców i słodkości napełni Państwa energią na cały dzień.

View the embedded image gallery online at:
http://hotelbaron.pl/pl/restauracja#sigFreeIddda6f62d85

Naszą siłę czerpiemy z doświadczenia, wiedzy, kreatywności i zaangażowania. Dodatkowo zaplecze gastronomiczne, którym dysponujemy oraz profesjonalna obsługa pozwalają zrealizować każdą uroczystość na najwyższym poziomie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, doradzamy rozwiązania, jesteśmy elastyczni i konkurencyjni cenowo. Wiemy jak ważne jest aby życzenie Klienta było zrealizowane na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi dla średnich i małych przedsiębiorstw oraz urzędów. Wiemy i rozumiemy jak ważny jest wizerunek naszych Klientów i biznesowy sukces. Dlatego kreując i realizując przyjęcie dbamy o najmniejsze szczegóły.

Serdecznie zapraszamy

Mała Salka

Jeśli pragniecie Państwo jeszcze bardziej rodzinnej atmosfery zapraszamy do naszej "Małej Salki" mogącej pomieścić jedynie wąskie grono 10 uczestników.

View the embedded image gallery online at:
http://hotelbaron.pl/pl/restauracja#sigFreeId9db5c41e41

Karczma

Aby zaspokoić różne gusta, przyzwyczajenia i oczekiwania naszych Gości zapraszamy do Karczmy, w której oferujemy szeroki wybór alkoholi oraz napoi bezalkoholowych.